
JAAAA, jeg vant jeg vant jeg vant!!! Star print jumpsuit fra Topshop på auksjon på Ebay! Jeg har lett lenge etter en perfekt jumpsuit, og det virker som om Topshop er de eneste som har fine jumpsuit. Meeen, selvfølgelig sender de ikke til Norge. Så gjett om jeg ble glad da jeg fant denne ubrukt på Ebay?! Og enda gladere ble jeg nå da jeg fant ut at jeg vant!!! Jeeeeey!

8 comments:
Gratulerer!!
Det er en SKAM at Topshop ikke sender til Norge.
Takk takk:D Jeg er i himmelen akkurat nå! hehe
Jeg vet! Etter min mening taper de en formue på å ikke sende til oss:P
Det visste jeg ikke at de ikke gjorde, dårlig gjort:O Gratulerer med seieren i hvert fall, kjempesøt. Må legge inn et bilde av den på når du får den i posten da;)
Det er rett og slett trist at de ikke gjør det! Jeg føler meg nedprioritert som nordmann:P
Selvfølgelig skal jeg poste antrekk av den ASAP når jeg får den! Har på følelsen at den kommer til å bli brukt myye denne sommeren;)
Nå mesunner jeg..
Gratulerer! Den var kjempesøt;)
ida: hvordan legger man ut slike bilder fra polyvore??
jeg får det bare aldri til!
Anne ma: Ved siden av det settet du har tenkt å poste, trykker du på "embed this set". Da kommer det opp et vindu med html-koder. Kopier den under "blog" og lim den inn i innlegget på bloggen din;)
Post a Comment