Dagens består av: avklippet second hand jeans, tee og hatt fra H&M Man, sandaler og solbriller fra H&M, skinnjakke fra Carlings. Akkurat nå hører jeg på Happiness av Goldfrapp, og det synes jeg dere også burde!
altså, gi meg skoa dine! jo, nå er jeg i Grimstad igjen, men skal opp å ta muntlig eksamen 3 juni. gleder meg ikke men. skal nok være litt i Stavanger, kanskje en liten uke, må henge litt med kjæresten osv :P men herregud så deili me ferie! :D du får kose deg masse! :)
Så søte dere er:) Hilde: t-skjorta er fra herreavdelingen, divided;) Victoria: Du har faktisk ganske rett! Det er for tiden alltid sol her i herlige Stavanger=) Vi har hatt sol hver dag i kanskje nesten en måned nå... Det er ikke like varmt (20 grader) slik som for et par uker siden, men så lenge sola skinner og det er over 12 grader så er jeg fornøyd;) Kan omtrent ikke huske sist gang det regnet!
12 comments:
LOVE it!
veldig pent alt! skoene er bare deilige!
god helg:)
jeg synes du ligner skikkelig på Olsen tvillingene. har sagt det før, men sier det igjen altså!!
btw: digger håret ditt. dt r loveable =)
Elsker stilen din! Digger tskjorta! Hvor på H&M er den fra, hvis det går an å spørre om... Dame, herre eller ungdomsavdeling?
Fint hår!
Stilig! :D
altså, gi meg skoa dine!
jo, nå er jeg i Grimstad igjen, men skal opp å ta muntlig eksamen 3 juni. gleder meg ikke men. skal nok være litt i Stavanger, kanskje en liten uke, må henge litt med kjæresten osv :P men herregud så deili me ferie! :D
du får kose deg masse! :)
Kjempe fint.
Det ser ut som om det alltid er sol hos deg, inn av vinduet eller noe. Koslig ;D
Så søte dere er:)
Hilde: t-skjorta er fra herreavdelingen, divided;)
Victoria: Du har faktisk ganske rett! Det er for tiden alltid sol her i herlige Stavanger=) Vi har hatt sol hver dag i kanskje nesten en måned nå... Det er ikke like varmt (20 grader) slik som for et par uker siden, men så lenge sola skinner og det er over 12 grader så er jeg fornøyd;) Kan omtrent ikke huske sist gang det regnet!
Du ser ut som en modell! Elsker stilen din. Den er så laidback, men likevell kjempekul:)
stilen din er herlig.
Herlig antrekk!!:)
Om du jobber på Vero MOda i Kirkegata? Det var noen som jobbet der i går som lignet fryktelig på deg:P
Silje: Jepp, det gjør jeg! Har begynt å jobbe der i tillegg til på Hinna. Så det var nok meg du så da... skummelt:P
Post a Comment